Przegląd szelek bezpieczeństwa Kraków Małopolska

Przeglądy i czynności konserwacyjne szelek bezpieczeństwa

Praca na wysokościach sama w sobie wiąże się z koniecznością zachowania wyjątkowej ostrożności. Zarówno wszystkiego rodzaju rusztowania jak i szelki bezpieczeństwa muszą być poddawane regularnym przeglądom, tak aby w 100% spełniały swoje ochronne zadanie. Zaleca się przeprowadzanie takich przeglądów przynajmniej raz w roku, a jeśli szelki są mocno eksploatowane to nawet częściej.

Dokonujemy kompleksowych przeglądów tych corocznych oraz tych po gwarancji producenta. Z uwagą i dbałością o każdy szczegół sprawdzamy stan oraz trwałość wszystkich poszczególnych elementów szelek. Bezpieczeństwo Państwa pracowników stawiamy na pierwszym miejscu.

Przegląd szelek bezpieczeństwa cena

Aby wszystkie prace, które wykonywane są na dużych wysokościach, były bezpieczne, warto zapewnić naszym pracownikom odpowiedni sprzęt. Uchroni on nie tylko przed upadkiem z wysokości, ale także zapewni bezpieczeństwo. Nasza firma posiada profesjonalne szelki bezpieczeństwa, których maksymalna cena to 30 zł brutto. Jednak w przypadku większego zlecenia można wynegocjować cenę do 20 zł. Posiadamy także linki i amortyzatory gwarantujące bezpieczeństwo w każdych warunkach, ich kwota to 20 zł. Wśród wysokiej jakości sprzętów, jakimi dysponujemy, znajdują się również zatrzaśniki w cenie 7 zł oraz hełmy w cenie 6 zł.

Nasz sprzęt doskonale sprawdzi się w trakcie prac na wysokościach takich jak budowa, mycie okien w wieżowcach czy rozwieszanie ogromnych bilbordów. Nasz asortyment to najwyższej jakości sprzęt od najlepszych producentów.

przegląd szelek bezpieczeństwa Kraków Małopolska
szelki bezpieczeństwa Kraków

Dlaczego my?

N

Duże doświadczenie

Lata doświadczeń sprawiają, że zdobyliśmy niezbędną do działania w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego wiedzę.

N

Bezpłatna konsultacja

Dzielimy się swoją wiedzą. Przeprowadzamy darmowe konsultacje oraz wyceny przeprowadzanych prac.

N

Korzystna cena

Połączenie wysokiej jakości usług, dbałości o najmniejszy szczegół z korzystną ceną wyróżniają nas na rynku.

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń: 661 427 396

Zadaj pytanie